DDM Slavkov u Brna

DDM Slavkov

Odpolední hrátky pro žáky 1-3. tříd začínají  5.9. 2016 od 12,00 hod.

Připravili jsme pro Vás nabídku kroužků na školní rok 2016/2017. Rozvrh kroužků bude upřesněn během září.

Prázdninový provoz dětského hřiště u DDM Slavkov u Brna

22.- 31.8.2016 – otevřeno denně 9,00-19,00 hod. – mimo sobot a nedělí

 Úřední hodiny na DDM Slavkov u Brna : od 25.7. 2016 každou středu 8,00-15,00 hod.

Přihlášky do všech  zájmových kroužků přijímáme na DDM Slavkov u Brna od 29.8.2016.


Všem našim příznivcům přejeme krásné a pohodové léto.

Kroužky

Na školní rok 2016/2017 jsme pro Vás připravili tyto zájmové kroužky.

Nábor do zájmových kroužků bude probíhat během září.

Nově otevřené kroužky pro školní děti a předškoláčky

  Zájmový  útvar Cena  

pololetně

Místo schůzek Den a čas schůzek Vedoucí ZK Kdy začínáme
1. Malovánky   (3.-4.tř. ZŠ) 400,-

 

DDM  

 

Martinková P.
2. Tvoření pro holky
( 2.-5.tř. ZŠ)
400,-

 

DDM PÁ 14,00-16,00

1x za 14 dní

Laštůvková K.

 

7.10.
3. Mladý elektromontér
1x měsíčně
500,

 

DDM ÚT 16,00-18,00

1x měsíčně

Křivonožka A.

 

11.10.
4. Klubíčko her a pohádek
(1.-2.tř. ZŠ)
350,- DDM Mgr. Bangová J.
5. Máme rádi přírodu
(3.-5.tř. ZŠ)
400,- DDM
6. Basketbalový kroužek
(3.- 5.tř.ZŠ)
400,- Tělocvična
Tyršova
PO 15,30-16,30 3.10.
7. Sporťáček
(1.-2.tř. ZŠ)
350,- Ondrušková S.
8. Fotbalová přípravka
(od 1.tř. ZŠ)
500,- Stadion;
hala Komenského
ČT 16,00-17,00
9. Hravé cvičení
(předškoláci)
500,- Tělocvična
Tyršova
ÚT 16,00-17,00 Mgr. Janková E. 4.10.
10. Atletická přípravka
(předškoláci)
400,- Tělocvična malá
Komenského
ST 15,00-16,00 Mgr. Janíková P. 5.10.

Kroužky se sportovním zaměřením

11.   Atletický kroužek  I.

(1x týdně)

500,-

 

 

ISŠ

Tréninky probíhají dle domluvy s trenéry atletiky

ST 15,00-16,00

 

 

Ing. Hrňa T.

Fiala O.

Gach J.

Mgr. Hrňová L.

 
12.   Atletický kroužek  II.

(1x týdně)

650,-

 

PÁ 15,00-16,00  

 

 

13. Atletický kroužek III.

(2x týdně)

850,-

 

ISŠ

Tréninky probíhají dle domluvy s trenéry atletiky

PO 15,00-16,30

ČT 15,00-16,30

 

Mgr. Vičar Z.

Ing. Navrátil J.

Bc. Vičarová H.

Mgr. Křížka J.

 
14. Atletický kroužek IV.

(2x týdně)

850,-

 

PO 16.30-18,00

ČT 16,30-18,00

 
15. Florbal

 

350,-

 

 

Hala

ZŠ Komenského

 

PÁ 13,00-14,00 Ondrušková S.  
16. Florbal

 

350,-

 

PO 15,00-16,00 Ondrušková S.  
17. Míčové hry-příprava na volejbal

(1x týdně)

450,-

 

Tělocvična

Tyršova

ST 15,30-16,30

 

Mgr. Zehnálková  O.

 

5.10.
18. Míčové hry-příprava na volejbal

(2x týdně)

500,- ISŠ ST 16,00-17,00

PÁ 17,00-18,00

Bc. Zehnálek D.  

Tvořivé kroužky

23.  Korálkování

1x za 14 dní

400,- DDM ÚT 15,30-17,30

 

Mgr. Šilerová J. 4.10
24.  Keramický kroužek
1.skupina
600,-

 

DDM   Martinková P.  
25. Keramický kroužek
2. skupina
600,- DDM      
26. Tvořivá dílnička
1. skupina- začátečníci
400,-

 

DDM      
27. Tvořivá dílnička pro      rodiče  s dětmi

1x měsíčně

50,-

jednotl.vstup

DDM ČT 16,00-18,00  8.10. 2015 Martinková P.  

Další zajímavé kroužky

28.  Rybářský kroužek

(1x měsíčně)

100,-

 

 

DDM ÚT 16,00-18,00

Každé 1. úterý v měsíci.

Mgr. Čermák M.

Křivonožka A.

Šimek Z.

3.10

 

 

 

29. Angličtina pro předškoláky  . 650,-

 

DDM   Mgr. Ptáčková E.  

 

30.  Šachový kroužek

 

200,-

 

DDM ÚT 17,00-18,00

.

Mgr. Jeřábek P.  
31.  Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM PO 12,00-13,00 5.9.
32. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM PO 13,00-14,00 5.9.
33. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM PO 14,00-15,00   5.9.
34.  Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ÚT 12,00-13,00   6.9
35. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,-  hodina pololetně DDM ÚT 13,00-14,00   6.9
36. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ÚT 14,00-15,00   6.9
37. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ST 12,00-13,00   7.9.
38. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ST 13,00-14,00   7.9.
39. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ST 14,00-15,00   7.9.
40. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ČT 12,00-13,00   8.9.
41.  Odpolední hrátky

 1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ČT 13,00-14,00   8.9.
42.  Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM ČT 14,00-15,00   8.9.
43.  Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM PÁ 12,00-13,00   9.9.
44. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM PÁ 13,00-14,00   9.9.

 

45. Odpolední hrátky

1.-3. třída

100,- hodina pololetně DDM PÁ 14,00-15,00   9.9.
46.  Školička vaření 600,- DDM   Martinková P.  
47.  Cvičení rodičů s dětmi

 

40,-

jednotl.vstup

    Mgr. Janková E.  
48.  Baby klub bez programu

(volné hraní)

30,-

jednotl.vstup

DDM      
49.  Baby klub s programem 40,-

jednotl.vstup

DDM   Mgr. Bangová J.  
50.  Kondiční zdravotní cvičení 40,-

jednotl.vstup

 

Tělocvična

Tyršova

ST 19,00-20,00 Mgr. Charvátová H. 5.10.
51. 39. Pilates –zdravotní  cvičení  pro dívky a ženy 40,-

jednotl.vstup

Tělocvična

Tyršova

ČT 19,00-20,00   1.10.2015 Mgr. Sekerková J. 6.10.

 

 

Pozn.: Pro otevření zájmového kroužku se musí přihlásit nejméně 10 zájemců.

Akce

stažený soubor

Kurzy zdravého vaření

5.10. 2016 | 18,00 - 20,30


Cena 280,- Kč

Více informací

cartoon-images-of-children-01-vector-material-14409

Příměstský tábor o letních prázdninách

1.-8.7.2016 | 8,00 - 15,30


Cena 180,- Kč Kč

Více informací

Letní tábor – Roštín 2016

11.-20.7.2016 | 10 dní


Cena 4.300,- Kč

Více informací

Fotogalerie

Ke stažení

Přihlášky

Přihláška do zájmového vzdělávání ve školním roce 2016/2017
Stáhnout

Dokumenty k letnímu táboru

Ostatní dokumenty

Informace k platbám na I. pololetí škol. roku 2016/2017 Otevřít
Zpráva o připravenosti DDM schválená městkou radou 2015 Stáhnout
Vnitřní řád Stáhnout