DDM Slavkov u Brna

DDM Slavkov

ZPÍVÁNKY S BABY KLUBEM:    otevřít

POZOR NOVÝ KROUŽEK: HOPSKULKY
Náplň: pohybové aktivity, soutěživé a míčové hry, hry s náčiním, zdravotní cvičení
Věk:
6-10 let
Cena:
350,- Kč za pol.
Termín:
pondělí 15,00-16,00 hod. První hodina 6.2. 2017.
Vedoucí kroužku:
Jana Bangová

PILATES  začínáme cvičit od 26.1. 2017 s Mgr. Libuší Vlachovou

TERMÍN LETNÍHO TÁBORA ROŠTÍN 2017 – 10.-19.7. 2017. Přihlášky na LT budou k dispozici na DDM Slavkov u Brna od 1.2. 2017.

FOTBALOVÝ TRÉNINK
Fotbalisté již trénují v hale ZŠ Komenského. Mladší: ÚT 15,30-16,30 hod.; přípravka: ČT 15,30-16,30 hod. Vždy dbejte pokynů trenéra.


Kroužky

Na školní rok 2016/2017 jsme pro Vás připravili tyto zájmové kroužky.

Nábor do zájmových kroužků bude probíhat během září.

Nově otevřené kroužky pro školní děti a předškoláčky

  Zájmový  útvar Cena  pololetně Místo schůzek Den a čas schůzek Vedoucí ZK Kdy začínáme
Hopskulky 350,- tělocvična
malá  Komenského
PO
15,00-16,00
Mgr. Bangová J. 6.2.
1. Malovánky   (2.-4.tř. ZŠ)
     zrušeno
2. Tvoření pro holky
(2.-5.tř. ZŠ)
400,-

 

DDM PÁ 14,00-16,00
1x za 14 dní
Laštůvková K.

 

17.2., 3.3., 24.3.,7.4., 21.4., 5.5., 19.5. Závěrečná hodina – 2.6. 2017
3. Klubíčko her a pohádek
(1.-2.tř. ZŠ)
 zrušeno ve II.pol.
4. Máme rádi přírodu
(3.-5.tř. ZŠ)
400,- DDM  ST
13,00-14,30
1x za 14 dní
 Mgr.
Kyjovská P.
 8.2., 22.2., 8.3., 22.3., 5.4., 19.4., 3.5., 17.5. Závěrečná hodina – 31.5. 2017
5. Basketbalový kroužek
(3.- 5.tř.ZŠ)
     zrušeno
6. Sporťáček
(1.-2.tř. ZŠ)
naplněno
350,-  tělocvična malá Komenského  PÁ 12,45-13,45 Ondrušková S.  7.10.
7. Fotbalová přípravka
(od 1.tř. ZŠ)
500,- Stadion;
hala Komenského
ČT
15,30-16,30
Mgr. Jeřábek P.
Barák M.

8. Hravé cvičení
(předškoláci)
500,- Tělocvična
Tyršova
ÚT 16,00-17,00 Mgr. Janková E.
Mgr. Fialová M.
4.10.
9. Atletická přípravka
(předškoláci)
500,- Tělocvična malá
Komenského
ST 15,00-16,00 Mgr. Janíková P.
Mgr.
Odehnalová Monika
5.10.

Kroužky se sportovním zaměřením

10. Atletický kroužek 
nových zájemci
naplněno
 500,- hřiště Tyršova,
ISŠ
ST 14,00-15,00 Fiala O., 5.10.
11. Atletický kroužek  I.
(2x týdně)
(1.,2.,3. tř.)
naplněno
650,-

 

hřiště Tyršova,
ISŠ
Tréninky probíhají dle domluvy s trenéry atletiky
ST 15,00-16,00
PÁ 15,00-16,00
Ing. Hrňa T.
Fiala O.
Gach J.
Mgr. Hrňová L.
7.9.
12. Atletický kroužek II.
(2x týdně)
(4.,5. tř.)
naplněno
850,-

 

hřiště Tyršova,
ISŠ
Tréninky probíhají dle domluvy s trenéry atletiky
PO 15,00-16,30
ČT 15,00-16,30
 

Mgr. Vičar Z.
Ing. Navrátil J.
Bc. Vičarová H.Mgr. Křížka J.

 5.9.
13. Atletický kroužek III.
(3x týdně)
(6.,7. tř.)
naplněno
850,-

 

PO 16.30-18,00
ČT 16,30-18,00
PÁ 16,30-18,00
 5.9.
14. Florbal
3.,4.,5. tř.
 
350,-

 

hala
ZŠ Komenského
 
PO 15,00-16,00 Ondrušková S.  3.10.
15. Florbal
1.,2. tř. – začátečníci
 
350,-

 

hala ZŠ Komenského ČT 13,30-14,30 Ondrušková S.  6.10.
16. Florbal
2.,3. tř.
350,- hala ZŠ Komenského ČT
14,30-15,30
Ondrušková S. 6.10.
17. Míčové hry-příprava na volejbal
(1x týdně)
400,-

 

Tělocvična
Tyršova
ST 15,30-16,30

 

Mgr. Zehnálková  O.

 

5.10.
18. Míčové hry-příprava na volejbal
(2x týdně)
500,- ISŠ ST 16,00-17,00
PÁ 17,00-18,00
Bc. Zehnálek D.  5.10.
19. Míčové hry – nejmladší zrušeno ve II. pol.
19. Volejbal dívky 600,- ISŠ ÚT 16,00-17,00
PÁ 16,00-17,00
 Ing. Zmrzlý J.  6.9.
20. Stolní tenis – pokročilí 650,- tělocvična malá Komenského ÚT 19,00-21,00
ČT 18,30-20,30
Daněk Z.  20.9.
21. Stolní tenis – začátečníci zrušeno ve II.pol.
22. Fotbal pro mladší(předškoláci) 500,- stadion, hala Komenského ÚT 16,00-17,00  Mgr. Jeřábek P.  4.10.

Tvořivé kroužky

23.  Korálkování
1x za 14 dní
400,- DDM ÚT 15,30-17,30

 

Mgr. Svobodová J. 7.2., 21.2., 7.3., 21.3., 4.4., 18.4., 2.5., 16.5., 30.5. Závěrečná hodina – 13.6. 2017
24. Keramický kroužek
1.skupina
600,-

 

DDM  ST 13,30 – 15,00 Martinková P.  1.2., 15.2., 1.3., 22.3., 5.4., 19.4., 3.5., 17.5., Závěrečná hodina – 31.5. 2017
25. Keramický kroužek
2. skupina
600,- DDM  ČT 13,30-15,00  Moudrá M. 2.2., 16.2., 2.3., 23.3., 6.4., 20.4., 4.5., 18.5., Závěrečná hodina – 1.6. 2017
26. Tvořivá dílnička
1. skupina- začátečníci
400,-

 

DDM  ÚT 12,30-13,30
 Ondrušková S.

Kučerová A.

 11.10.
27. Tvořivá dílnička pro      rodiče  s dětmi
1x měsíčně
50,-
jednotl.vstup
DDM  ST
16,00-18,00
ČT 16,00-18,00
Martinková P.  letáček s termíny – v dokumentech ke stažení

Další zajímavé kroužky

28. Mladý elektromontér
1x měsíčně
500,- DDM ÚT 16,00-18,00 Křivonožka A.  14.2., 11.4., 9.5.
29.  Rybářský kroužek
(1x měsíčně)
100,-

 

 

DDM ÚT 16,00-18,00

 

Mgr. Čermák M.
Křivonožka A.
Šimek Z.
7.2.,7.3., 4.4., 2.5.,
30. Angličtina pro předškoláky -1.sk.

 

650,-

 

DDM  ST 15,00-16,00 Mgr. Ptáčková E. 5.10.

 

 31. Angličtina pro předškoláky – 2. skupina

 

650,- DDM ČT 15,00-16,00 Mgr. Ptáčková E.  6.10.
32.  Šachový kroužek 200,-

 

DDM ÚT 16,00-17,00  Mgr. Vykoukal V.  11.10.
33. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PO 12,00-13,00  Ondrušková S.
3.10.
34. Odpolední hrátky sportovní
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PO 13,00-14,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
3.10.
35. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PO 14,00-15,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
3.10.
36.  Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ÚT 12,00-13,00  Ondrušková S.
Martinková P.
4.10.
37. Odpolední hrátky společenské
1.-3. třída
100,-  hodina pololetně DDM ÚT 13,00-14,00 Martinková P.
Ondrušková S.
4.10.
38. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ÚT 14,00-15,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
4.10.
39. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ST 12,00-13,00  Ondrušková S.

 

5.10..
40. Odpolední hrátky tvořivé
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ST 13,00-14,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
5.10..
41. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ST 14,00-15,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
5.10.
42. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ČT 12,00-13,00  Martinková P.
6.10..
43.  Odpolední hrátky výtvarné
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ČT 13,00-14,00  Martinková P.
Kučerová A.
6.10.
44.  Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ČT 14,00-15,00  Martinková P.
Kučerová A.
 
6.10.
45.  Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PÁ 12,00-13,00  Martinková P.
7.10.
46. Odpolední hrátky pohádkové
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PÁ 13,00-14,00  Martinková P.
7.10.

 

47. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PÁ 14,00-15,00  Martinková P.
7.10.
48. Školička vaření – začátečníci
600,- DDM  PO 12,45-13,45 Martinková P.  3.10.
49. Školička vaření -pokročilí 600,- DDM PO 14,00-15,00 Martinková P.  3.10.
50. Cvičení rodičů s dětmi 40,-
jednotl.vstup
 tělocvična  Tyršova
 PO
15,30-16,30
Mgr. Janková E.  3.10.
51. Baby klub bez programu
(volné hraní)
30,-
jednotl.vstup
DDM  PO 9,30-11,30
ST 9,30-11,30
PÁ 9,30-11,30
   ST12.10.
52. Baby klub s programem 40,-
jednotl.vstup
DDM  ÚT 9,30-11,30 Mgr. Bangová J.  11.10.
53. Kondiční zdravotní cvičení 40,-
jednotl.vstup 
Tělocvična

Tyršova

ST 19,00-20,00 Mgr. Charvátová H. 5.10.
54.  Pilates –zdravotní  cvičení  pro dívky a ženy 40,-

jednotl.vstup

Tělocvična

Tyršova

ČT 19,00-20,00    Mgr. Sekerková J. 6.10.

Pozn.: Pro otevření zájmového kroužku se musí přihlásit nejméně 10 zájemců.

Akce

40073-jump-park-brno

Výlet do JumpParku Brno

16.3. 2017 | 11,35 -16,50


Cena 200,- Kč

Více informací

Bez n‡zvu-1

Jarní prázdniny

13.-17.3.2017 | 8,30-13,00


Cena 50,- na den Kč

Více informací

Svačinky

Zdravé svačinky

8.2. 2017 | 16,00


Cena 0,- Kč

Více informací

Klaun-1

Karnevalový den

3.2. 2017 | 8,30-15,00


Cena 150,- Kč

Více informací

img-obrazky-cz

Bramboriáda – podzimní prázdniny

26.-27.10. 2016 | 8,00-15,00


Cena 150,- za 1 den Kč

Více informací

stažený soubor

Kurzy zdravého vaření

5.10. 2016 | 18,00 - 20,30


Cena 280,- Kč

Více informací

Fotogalerie

Ke stažení

Přihlášky

Přihláška výlet JumpParku Brno Otevřít
Přihláška na jarní prázdniny Otevřít
Přihláška do zájmového vzdělávání ve školním roce 2016/2017
Stáhnout
Odhláška ze zájmového útvaru Stáhnout
Termíny tvořivé dílničky pro rodiče s dětmi II. po. Otevřít
Termíny tvořivé dílničky pro rodiče s dětmi I. pol.
Otevřít
Výsledky náboru atletiky Otevřít

 

Dokumenty k letnímu táboru

Všeobecné podmínky pro účastníka letní táborové akce  Otevřít

Ostatní dokumenty

Informace k platbám na I.a II. pololetí škol. roku 2016/2017 Otevřít
Zpráva o připravenosti DDM na školní rok 2016/2017 schválená městkou radou
Otevřít
Vnitřní řád Stáhnout