DDM Slavkov u Brna

DDM Slavkov

VE ČTVRTEK 1.12. 2016 SE NEKONÁ PILATES.

POZOR ZMĚNA TRÉNINKU FOTBALOVÉ PŘÍPRAVKY:
PO – 15,30-16,30 v tělocvičně na ZŠ Tyršova
ČT – 15,30-16,30 v hale ZŠ Komenského

POZOR ZMĚNA CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI:
ST – 16,00-17,00 v hale ISŠ ( od 2.11. 2016)

FOTBALOVÝ TRÉNINK
Fotbalisté již trénují v hale ZŠ Komenského. Mladší: ÚT 15,30-16,30 hod.; přípravka: ČT 15,30-16,30 hod. Vždy dbejte pokynů trenéra.


Kroužky

Na školní rok 2016/2017 jsme pro Vás připravili tyto zájmové kroužky.

Nábor do zájmových kroužků bude probíhat během září.

Nově otevřené kroužky pro školní děti a předškoláčky

  Zájmový  útvar Cena  pololetně Místo schůzek Den a čas schůzek Vedoucí ZK Kdy začínáme
1. Malovánky   (2.-4.tř. ZŠ)
     zrušeno
2. Tvoření pro holky
(2.-5.tř. ZŠ)
400,-

 

DDM PÁ 14,00-16,00
1x za 14 dní
Laštůvková K.

 

14.10.;21.10.;
4.11.; 18.11.;
2.12.;16.12.;
6.1.
3. Klubíčko her a pohádek
(1.-2.tř. ZŠ)
poslední 2 volná místa
350,- DDM  ČT 15,00-16,00 Mgr. Bangová J.  6.10.
4. Máme rádi přírodu
(3.-5.tř. ZŠ)
400,- DDM  ČT 14,00-16,00
1x za 14 dní
 Mgr.
Kyjovská P.
 6.10.;20.10.;
3.11.; 24.11.;
15.12.; 12.1.; 26.1.
5. Basketbalový kroužek
(3.- 5.tř.ZŠ)
     zrušeno
6. Sporťáček
(1.-2.tř. ZŠ)
naplněno
350,-  tělocvična malá Komenského  PÁ 12,45-13,45 Ondrušková S.  7.10.
7. Fotbalová přípravka
(od 1.tř. ZŠ)
500,- Stadion;
hala Komenského
PO
15,30-16,30
ČT
15,30-16,30
 Mgr. Jeřábek P.
 PO – tělocvična Tyršova
8. Hravé cvičení
(předškoláci)
naplněno
500,- Tělocvična
Tyršova
ÚT 16,00-17,00 Mgr. Janková E.
Mgr. Fialová M.
4.10.
9. Atletická přípravka
(předškoláci)
naplněno
500,- Tělocvična malá
Komenského
ST 15,00-16,00 Mgr. Janíková P. 5.10.

Kroužky se sportovním zaměřením

10. Atletický kroužek 
nových zájemci
naplněno
 500,- hřiště Tyršova,
ISŠ
ST 14,00-15,00 Fiala O., 5.10.
11. Atletický kroužek  I.
(2x týdně)
(1.,2.,3. tř.)
naplněno
650,-

 

hřiště Tyršova,
ISŠ
Tréninky probíhají dle domluvy s trenéry atletiky
ST 15,00-16,00
PÁ 15,00-16,00
Ing. Hrňa T.
Fiala O.
Gach J.
Mgr. Hrňová L.
7.9.
12. Atletický kroužek II.
(2x týdně)
(4.,5. tř.)
naplněno
850,-

 

hřiště Tyršova,
ISŠ
Tréninky probíhají dle domluvy s trenéry atletiky
PO 15,00-16,30
ČT 15,00-16,30
 

Mgr. Vičar Z.
Ing. Navrátil J.
Bc. Vičarová H.Mgr. Křížka J.

 5.9.
13. Atletický kroužek III.
(3x týdně)
(6.,7. tř.)
naplněno
850,-

 

PO 16.30-18,00
ČT 16,30-18,00
PÁ 16,30-18,00
 5.9.
14. Florbal
3.,4.,5. tř.
 
350,-

 

hala
ZŠ Komenského
 
PO 15,00-16,00 Ondrušková S.  3.10.
15. Florbal
1.,2. tř. – začátečníci
 
350,-

 

hala ZŠ Komenského ČT 13,30-14,30 Ondrušková S.  6.10.
16. Florbal
2.,3. tř.
350,- hala ZŠ Komenského ČT
14,30-15,30
Ondrušková S. 6.10.
17. Míčové hry-příprava na volejbal
(1x týdně)
400,-

 

Tělocvična
Tyršova
ST 15,30-16,30

 

Mgr. Zehnálková  O.

 

5.10.
18. Míčové hry-příprava na volejbal
(2x týdně)
500,- ISŠ ST 16,00-17,00
PÁ 17,00-18,00
Bc. Zehnálek D.  5.10.
19. Míčové hry – nejmladší 350,- tělocvična malá
Komenského
PÁ 15,00-16,00 Mgr. Zehnálková 7.10.
19. Volejbal dívky 600,- ISŠ ÚT 16,00-17,00
PÁ 16,00-17,00
 Ing. Zmrzlý J.  6.9.
20. Stolní tenis – pokročilí 650,- tělocvična malá Komenského ÚT 19,00-21,00
ČT 18,30-20,30
Daněk Z.  20.9.
21. Stolní tenis – začátečníci 350,- tělocvična
malá Komenského
PO 15,00-16,00 Luskač V.  3.10.
22. Fotbal pro mladší(předškoláci) 500,- stadion, hala Komenského ÚT 16,00-17,00  Mgr. Jeřábek P.  4.10.

Tvořivé kroužky

23.  Korálkování
1x za 14 dní
400,- DDM ÚT 15,30-17,30

 

Mgr. Šilerová J. 4.10; 18.10.;1.11;15.11.;
29.11.;13.12.
24. Keramický kroužek
1.skupina
poslední 1 volné místo
600,-

 

DDM  ST 13,30 – 15,00 Martinková P.  5.10.;19.10.;9.11.;
23.11.; 7.12.; 21.12.;4.1.; 18.1.
25. Keramický kroužek
2. skupina
600,- DDM  ČT 13,30-15,00  Moudrá M.  6.10.;20.10.;10.11.;
24.11.; 8.12.; 22.12.; 5.1.; 19.1.
26. Tvořivá dílnička
1. skupina- začátečníci
naplněno
400,-

 

DDM  ÚT 12,30-13,30
 Ondrušková S.

Kučerová A.

 11.10.
27. Tvořivá dílnička pro      rodiče  s dětmi
1x měsíčně
50,-
jednotl.vstup
DDM  ST
16,00-18,00
ČT 16,00-18,00
Martinková P.  letáček s termíny – v dokumentech ke stažení

Další zajímavé kroužky

28. Mladý elektromontér
1x měsíčně
500,- DDM ÚT 16,00-18,00 Křivonožka A.  11.10.;8.11.;
13.12.;10.1.
29.  Rybářský kroužek
(1x měsíčně)
100,-

 

 

DDM ÚT 16,00-18,00

 

Mgr. Čermák M.
Křivonožka A.
Šimek Z.
4.10.;1.11.;
6.12.; 3.1.
 
30. Angličtina pro předškoláky -1.sk.
naplněno
650,-

 

DDM  ST 15,00-16,00 Mgr. Ptáčková E. 5.10.

 

 31. Angličtina pro předškoláky – 2. skupina
naplněno
650,- DDM ČT 15,00-16,00 Mgr. Ptáčková E.  6.10.
32.  Šachový kroužek 200,-

 

DDM ÚT 16,00-17,00  Mgr. Vykoukal V.  11.10.
33. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PO 12,00-13,00  Ondrušková S.
3.10.
34. Odpolední hrátky sportovní
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PO 13,00-14,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
3.10.
35. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PO 14,00-15,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
3.10.
36.  Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ÚT 12,00-13,00  Ondrušková S.
Martinková P.
4.10.
37. Odpolední hrátky společenské
1.-3. třída
100,-  hodina pololetně DDM ÚT 13,00-14,00 Martinková P.
Ondrušková S.
4.10.
38. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ÚT 14,00-15,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
4.10.
39. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ST 12,00-13,00  Ondrušková S.

 

5.10..
40. Odpolední hrátky tvořivé
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ST 13,00-14,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
5.10..
41. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ST 14,00-15,00  Ondrušková S.
Kučerová A.
5.10.
42. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ČT 12,00-13,00  Martinková P.
6.10..
43.  Odpolední hrátky výtvarné
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ČT 13,00-14,00  Martinková P.
Kučerová A.
6.10.
44.  Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM ČT 14,00-15,00  Martinková P.
Kučerová A.
 
6.10.
45.  Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PÁ 12,00-13,00  Martinková P.
7.10.
46. Odpolední hrátky pohádkové
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PÁ 13,00-14,00  Martinková P.
7.10.

 

47. Odpolední hrátky
1.-3. třída
100,- hodina pololetně DDM PÁ 14,00-15,00  Martinková P.
7.10.
48. Školička vaření – začátečníci
poslední 1 volné místo
600,- DDM  PO 12,45-13,45 Martinková P.  3.10.
49. Školička vaření -pokročilí
naplněno
600,- DDM PO 14,00-15,00 Martinková P.  3.10.
50. Cvičení rodičů s dětmi 40,-
jednotl.vstup
 Hala ISŠ
 ST
16,00-17,00
Mgr. Janková E.  3.10.
51. Baby klub bez programu
(volné hraní)
30,-
jednotl.vstup
DDM  PO 9,30-11,30
ST 9,30-11,30
PÁ 9,30-11,30
   ST12.10.
52. Baby klub s programem 40,-
jednotl.vstup
DDM  ÚT 9,30-11,30 Mgr. Bangová J.  11.10.
53. Kondiční zdravotní cvičení 40,-
jednotl.vstup 
Tělocvična

Tyršova

ST 19,00-20,00 Mgr. Charvátová H. 5.10.
54.  Pilates –zdravotní  cvičení  pro dívky a ženy 40,-

jednotl.vstup

Tělocvična

Tyršova

ČT 19,00-20,00    Mgr. Sekerková J. 6.10.

Pozn.: Pro otevření zájmového kroužku se musí přihlásit nejméně 10 zájemců.

Akce

img-obrazky-cz

Bramboriáda – podzimní prázdniny

26.-27.10. 2016 | 8,00-15,00


Cena 150,- za 1 den Kč

Více informací

stažený soubor

Kurzy zdravého vaření

5.10. 2016 | 18,00 - 20,30


Cena 280,- Kč

Více informací

Fotogalerie

Ke stažení

Přihlášky

Přihláška do zájmového vzdělávání ve školním roce 2016/2017
Stáhnout
Odhláška ze zájmového útvaru Stáhnout
Termíny tvořivé dílničky pro rodiče s dětmi
Otevřít
Výsledky náboru atletiky Otevřít

Dokumenty k letnímu táboru

Ostatní dokumenty

Informace k platbám na I. pololetí škol. roku 2016/2017 Otevřít
Zpráva o připravenosti DDM na školní rok 2016/2017 schválená městkou radou
Otevřít
Vnitřní řád Stáhnout